Hakkımızda

Onko-Koçsel ilaçları 1987 yılında kurulmuştur. Onko-Koçsel, yeni tedavi olanaklarıyla ileri teknolojiye entegre, temel tedavinin yanı sıra yaşam kalitesini de artıran ilaçları, Türk tıbbının hizmetine sunmayı misyon haline getirmiştir. Onko Koçsel, uluslararası güvenirliliği kanıtlanmış ürünlere sahip ulusal sermayeli bir firmadır. Kurulduğu günden bugüne kadar, misyonu doğrultusunda yapmış olduğu yurtdışı iş birlikleri, Onko-Koçsel ilaçlarına uluslararası bakış açısı kazandırmıştır.

İthalatçı firma kimliği ile faaliyete başlayan Onko-Koçsel, 2013 yılında üretim tesislerini hayata geçirmiştir. Üretim tesisleri onkolojik ve onkolojik olmayan ilaç üretimi yapabilecek ünitelerden oluşmaktadır. Sahip oldukları AR&GE merkezi ile çalışmalarına devam etmektedir. Firmamız onkoloji alanında 30 yılı aşkın tecrübesini, yeni üretim tesisleri ile birlikte uluslararası pazarlara taşıma hedefi için çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda öncü firmalar arasında bulunan Onko Koçsel ilaçları, her zaman yeniliği takip eden bakış açısıyla ilaç sektöründe lider olma anlayışına devam etmektedir.