İş Geliştirme

 

Onko & Koçsel Stratejik Planlama ve İş Geliştirme bölümü şirketin vizyonu ve misyonu ile paralel olarak, yeni Ar-Ge projelerinin ve moleküllerinin belirlenmesi, fason üretim projeleri ve hem yurt içi hem de yurtdışı partner firmalarla gerçekleştirilen lisanslama projeleri süreçlerini yönetmektedir.

 

Yeni tedavi olanaklarıyla ileri teknolojiye entegre, temel tedavinin yanı sıra yaşam kalitesini de artıran ilaçları ile Onko & Koçsel, özellikle hematoloji, onkoloji, romatoloji ve radyoloji alanlarında pazara değer katacak, ürün yelpazesini genişletecek ve zenginleştirecek yeni ürün araştırmalarını sürdürmekte ve işbirliği fırsatlarını değerlendirmektedir. Dünya standartlarında üretim ve kalite nosyonuna sahip Onko & Koçsel, Stratejik Planlama ve İş Geliştirme bölümü ile Türkiye pazarında özellikle yerli olarak üretimini üstlendiği birçok katma değeri yüksek ürünün üretim faaliyetlerini, en etkin şekilde planlamaktadır.

 

• Ar-Ge projeleri
İleri teknolojiye sahip Ar-Ge merkezimiz; benzerlerinden çok farklı olan bir üretim akışına göre dizayn edilmiş ve GMP sertifikası olan ve pilot ve ticari üretim alanına sahip olmakla birlikte, Türkiye`de onkoloji alanında en büyük ve en donanımlı Ar-Ge merkezlerinin başında gelmektedir. Stratejik Planlama ve İş Geliştirme bölümü, Ar-Ge merkezimiz ve Patent bölümümüz ile tam koordineli bir şekilde, portföyümüze en uygun olabilecek katma değeri yüksek başta onkoloji olmak üzere birçok ürünün geliştirilmesi konusunda çalışmaktadır. İlaç etkin maddeleri, formülasyon ve analitik metot geliştirme gibi kompleks birçok elementin yer aldığı çok fonksiyonlu bir iş akışı ile, yerli olarak geliştirilen ürünlerimiz Türkiye`de ve dünyada çok sayıda hastanın ve hekimin hizmetine sunulmaktadır.

 

• Fason Üretim
Gebze Organize Sanayi Bölgesinde kurulan üretim tesisimiz, Amerika ve Avrupa standartları üzerinde Türk mühendisleri tarafından yapılan tasarımı ile Türkiye`de izolatör teknolojisini kullanan ilk ve tek; Dünya`da da bu teknolojiyi kullanan sayılı yüksek aktiviteli ilaç üretim merkezlerinden birisidir. Bu modern tesisimiz yüksek kalite anlayışımız ile, Stratejik Planlama ve İş Geliştirme ekibimizin koordinasyonunda, yerli ve yabancı firmalara fason üretim hizmeti vererek ilaç üretiminde işbirliğine açık ve öncü bir rol üstlenmektedir.

 

• In-licencing
Stratejik Planlama ve İş Geliştirme ekibimiz Türkiye`de ruhsatlanması planlanan önemli orijinal ve jenerik ürünler ile ilgili çalışmalar yapmakta, yerel ve global iş ortakları ile görüşerek şirket ürün portföyünü genişletmektedir. İlaçların yerli üretimine öncelik veren Onko & Koçsel, Stratejik Planlama ve İş Geliştirme ekibiyle, Türkiye`de üretimi zor olan veya kısa sürede üretimini yaparak piyasaya kazandırabileceği önemli ürünler için lisanslama anlaşmaları yaparak üretim ve ruhsat süreçlerinin tamamlanmasından ürünün pazara sunulmasına kadar olan tüm süreci yönetmektedir.

 

Stratejik Planlama & İş Geliştirme Bölümü
Telefon : +90 (216) 544 90 85
Fax: +90 (216) 544 59 99
E-mail: bd@onkokocsel.com